Annenin Hamile Blog'u Nedir? Nasıl Yazılır?

0 Yorum yapıldı
Annenin Hamile Blog'u Nedir? Nasıl Yazılır?

Annenin Hamile Blog'u Nedir? Nasıl Yazılır?

  • 2.1BPAYLAŞIM

  • 473ZİYARET

  • 0YORUM

Annenin Hamilelik Blogu Nedir? Hamilelik Günlüğü Nasıl Yazılır?

 

Anne adayının hem kendi için anı olarak kalacak hemde başka anne adaylarına da farklı fikirler sunacağı hamilelik bloğu açmak son zamanlarda oldukça popüler bir aktivite. Hamilelik sürecine dair yaşadığı farklı deneyimleri ilk kez anne olacaklara bir rehber niteliği taşıyor. 

 

Anne Adayını Daha İyi Hissetirecek Hamile Blog'u

Hamailelik her anne için belirsiz bir yolculuk teşkil ediyor. Özellikle ilk kez anne olacak anne adaylarının kafada farklı sorular ve korkularla bu deneyimi daha eğlenceli şekle getirmenin yolları aranmalı önce. İşte tam da bu  nokta da edindiğiniz fikirleri başka adaylara sunarak hem anı birikmiş olursunuz, diğer yandan başka anne adayları için fikir teşkil etmiş olursunuz.  Bu fikir alışverişinin yolu ise hamile blogu açmakta geçer. 

 

1- Peki Hamile Blog'u Nedir?

İnternet üzerinden açabileceğiniz bir sayfa ile hangi ayda neler yaşadığınızı ve bunu kişileştirerek bol içerklerle zenginleştirip yeni anne adayları ile soru-cevaplarla bu süreci hem eğlenceli hem faydalı hemde daha rahat geçirebilirsiniz. 

 

Hamilelik sonrası lekeler için etkili çözüm için tıklayın.

 

2- Peki Hamile Blog' Nasıl Yazılır?

İlk aydan başlayarak gün gün oluşan değişim ve gelişimleri düzenli olarak haftalık yada günlük yazabilirsiniz. Olumlu olumsuz bütün ayrıntılarını belirterek yeni anne adayları için fikirler sunmuş olursunuz. Blogun tamamen anonim olabileceği gibi kişileştirip kendinizi ifşa ederekde fotograf koyup, paylaşabilirsiniz. Bu paylaşım sınırları tamamen sizin elinde. 

 

Trimester nedir? Tıklayın.

 

3- Hamile Blog'un Faydaları Nelerdir? 

Hamile blogu açarak kişisel bir fayda yanı sıra çoğunluğun da faydalanabileceğini unutmamak gerekir. Bir çok anne adayının merak ile yaptıkları araştırma sonucu blogdan faydalanarak , kafalarda oluşan sorularun cevabını bularak psikolojik bir rahatlık sağlayacağı gibi, bu dönemde yanlız olmadığını hissederek hamileliğin olumlu yönden etkileneceğini de bilmekte fayda var. 

 

Gebelikte 1. trimester için tıklayın.

 

4- Anı Biriktirmek İçin Hamile Blog'u

Bu sosyal aktivitenin hamile süreciniz için farklı bir deneyimin yanı sıra anı biriktirmeniz için de güzel bir seçenek olacak. İnsanoğlu güzel ve kötü anları unutmaya meyillidir. Yapacağınız bu blog sayesinde yıllar sonra bile olumlu, olumsuz deneyimlediğiniz anılarınızı yüzünüzde güzel bir gülümse ile hatırlayabileceksiniz

 

Gebelik nedir?

Gebeliğin oluşumu ile ilgili yazımızı burdan okuyabilir. Hamileliğinizin ilk haftasındaysanız, dilerseniz ilk blog sayfanıza, gebelik nedir? sorusu ile başlayabilirsiniz. 

0 KİŞİ Yorum Yaptı

473 KEZ ZİYARET EDİLDİ

Yorumlar (0)

  • Henüz bu içeriğe yorum yapılmadı.

Yorum Yazın

Kaç haftalık hamilesiniz? Gebelik Hesaplayıcı

Lütfen son adet başlangıç tarihinizi girin

Hafta hafta hamilelik Gebelik Haftaları

Annelerden Gelen Yorumlar

  • Selin Selin Gebelikte Kabakulak Hastalığı

    Gebelik sırasında kabakulak geçirmekten çok korkuyorum, çok bilgilendirici bir yazı olmuş....

  • Meral Meral Gebelikte Hemoroid

    Çok faydalı bir yazı. Paylaşan kalemin eline sağlık. Teşekkürler annegebelik ekibi. Sitenizi yeni keşfettim ama bundan sonra faydalanacağım....

Gebelik haftanız E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN *Anneler için ücretsizdir

Hangi haftada olduğunuzu bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz